Český pohár Jablonec nad Nisou

17.05.2022 20:58
V sobotu dne 14. 5. 2022 se v krásné sportovní hale u Přehrady v Jablonci nad Nisou uskutečnil ČP starších žáků a žákyň. Náš oddíl reprezentovali Filip Češelský a Anička Richterová. Filipovi se  nepodařil úvodní zápas a bohužel ani jeho soupeř dál nepostoupil a tak pro Filipa jeho sportovní vystoupení  po prvním kole skončilo. Anička Richterová po neúspěchu v Ostravě byla rozhodnutá zde vše napravit. Bohužel rozlosování bylo nemilosrdné a Anička hned v prvním zápase potkala svoji kamarádku velice úspěšnou, starší a zkušenější  závodnici z Judo Kaplice Veroniku Mrázovou. Anička se opravdu prala a dokonce chvilku nad svoji soupeřkou vedla, ale jen chvilku. Veronika zvítězila, ale Aničku vytáhla do oprav ve kterých se Anička prala a nakonec se umístila na sedmém bodovaném místě a její soupeřka z prvního zápasu Veronika skončila na místě druhém. A  my  již dnes můžeme říci, že náš oddíl bude mít již po osmé za sebou na  mistrovství ČR-2022  opět zastoupení. 
Vedení oddílu