Judo v Davli na podzim 2022

20.09.2022 17:11
Vážení přátelé a podporovatelé davelského Juda, 
v rozhraní měsíců září - říjen 2022 začínáme neuvěřitelných 19 let, kdy se poprvé judo v Davli začalo trénovat a cvičit. Za tuto dobu získal oddíl 44 titulů mistrů-přeborníků Sčk, 2 tituly mistrů ČR, tři tituly více mistrů ČR a dvě třetí místa na MČR.  
V letošním roce již po osmé za sebou si po třech nominačních  závodech z nichž poslední se konal tuto neděli v Říčanech, zajistil účast na letošním MČR, které se koná dne 22. 10. 2022 v Mladé Boleslavi náš letošní nejúspěšnější závodník David Pampel a Michal Drahozal.
Další dva závodníci Viktorka Ausobská a David Drahozal se o získání potřebných bodů do Rankink listu  pokusí ještě na posledním letošním nominačním závodě pro Sčk dne 18. 10. 2022 v Kralupech nad Vltavou.
V kategorii starších žákyň má již účast na letošním MČR zajištěnou Anička Richterová. A aby jsme nehodnotili jenom výsledky a činnost mladších a starších žáků je třeba také pochválit Toníka Skokana, který před nedělními závody mladších žáků předvedl v sobotu v Říčanech v kategorii U 11 - starší mláďata za účasti závodníků z celé republiky, že i naši nejmenší závodníci oddílu judo umí a vypral si úžasné 1. místo. Toníku blahopřejeme a děkujeme i tobě za vzornou reprezentaci.