JUDODAVLE míří do Evropy - úspěch Ondřeje na závodech v Německu

06.03.2014 21:57

Po nečekáném úžásném umístění našich závodníků na republikovém pohárovém mezinárodním závodě v Ostravě, kde naši dva mistři Sčk. Ondřej Kuncl a Míša Novotná získali ve své vahové kategorii 3. místa bylo vedením oddílu Judo Davle-Štěchovice rozhodnuto, že mistr Sčk pro rok 2012-2013 Ondřej Kuncl se zúčastní dne 2.3.2014 mezinárodního pohárového závodu v Judo v německém Sprembergu. Ná uvedený závod vyrazil Ondřej společně se svým tátou Karlem-oddílový kouč a zástupcem hl. trenéra Milanem Bašem, za účasti 760 závodníků z oddílů států EÚ  se Ondřej po absolvování nepopulárního pavouka, kdy prošel ve své váhové kategorii až do finale, kde po neuvěřitelném rychlém souboji cca 12. vteřin získal pro svůj oddíl, svoji ZŠ, svoje městečko Davli a pro ČR 1.místo a zlatou medaili. Finálový souboj Ondřeje předcházely ještě jednotlivé zápasy, které Ondřej při neuvěřitelné nástupní rychlosti ukončoval vítězstvím na 10.bodů, kdy své soupeře, kteří se nedokázali vůbec vzpamatovat a orientovat házel na čistá záda po neuvěřitelných  3.vteřinách po zahájení zápasů.
 

Davelské Judo tak po úspěchu v Ostravě pokračuje úspěšně i na mezinárodní Judo-scéně v propagování  našeho městečka, naši ZŠ, ale už i České republiky.
 
V sobotu 8.3.2014 nás v Neratovicích čeká vystoupení našich nováčků, kteří nedávno do oddílu přešli z přípravky, týden na to nás čeká další vystoupení oddílu na republikové judo-scéně v Jablonci n Nisou a potom mistrovství Sčk v Kolíně a v Benešově.
 
Přiznivci davelského juda držte nám všechny své palce. Váš hl.trenér ing. Miloslav Málek