Kralupech nad Vltavou

10.10.2022 14:26

V sobotu dne 8. 10. 2022 se v krásné sportovní hale v Kralupech nad Vltavou uskutečnil poslední nominační závod Sčk v Judo, který měl rozhodnout o konečném umístění závodníků Sčk v postupu na letošní Mistrovství-přebor České republiky, který se koná dne 22.- 23.10.2022 v Mladé Boleslavi. Z každé váhové kategorie mladších žáků a žákyň na MČR postupují jenom tři nejlepší. 

A jak to pro náš oddíl dopadlo? 
Děvčata ve váhové kategorii  33 kg na MČR postupuje Viktorka Ausobská. Kluci  ve  váhové kategorii  30 kg, z druhého místa na MČR postupuje David Pampel, ve váhové kategorii 55 kg na MČR z prvniho místa postupuje Drahozal Michal a z třetího místa Drahozal Dominik. Po covidové hrůze kdy se nic nedělo je to již po osmé za sebou kdy závodníci našeho oddílu Judo Davle-Štěchovice se aktivně zúčastní MČR v roce 2022. Jmenovaní mladší žáci následují naši starši žákyni Aničku Richterovou, která si letošní účast v kategorii starších žákyň zajistila již dříve a která má závody na MČR hned druhý den po našich mladšich žácích.
Všem úspěšným závodníkům upřimně blahopřejeme a také děkujeme našim zponzorům za dlouho letou podporu naši sportovní činnosti, která je v dnešní složité době tolik potřebná. Oddíl v Davli  začátkem měsíce října započal v Davli svoji 19 letou sportovní historii, tak vás přátelé a podporovatelé davelského juda prosím o držení všech svých sportovních palců, aby se náš oddíl dostal pomocí svých zástupců zase na bednu a následoval naše bývalé uspěšné republikové závodníky  Míšu Novotnou, Martina Dufka,Ondřeje Kuncla a Kláru Matouškovou.
Vedení oddílu