Mezioddílové závody DAVLE x ŠTĚCHOVICE

21.05.2014 21:54

Dne 13.5.2014 v době od 16-18 hod se ve staré  tělocvičně ZŠ v Davli uskutečnil první mezioddílový závod v judo mezi přípravkou žáčků ze Štěchovic a přípravkou žáčků z Davle. Za účasti 48 přítomných závodníků  seznámil  předseda oddílu a hl.trenér ing. Miloslav Málek, 3.dan  přítomné rodiče s dosaženými úspěchy oddílu v letošním roce (6 titulů mistrů Sčk v judo) a 1,2,5 místo nejúspěšnějších závodníků oddílu v rámci umístění ve své váhové kategorii na tzv. Ranking listu ČSJu (Novotná Michaela, Dufek Martin a Kuncl Ondřej). V dalším projevu byla oceněná spolupráce s vedením městečka Davle a přítomnému starostovi Mgr. Jiřímu Prokůpkovi bylo předáno písemné poděkování za pomoc a podporu oddílu. Stejnou formou byli oceněni také trenéři a spolupracovníci, kteří  činnost oddílu judo pomáhají zabezpečovat. Na závěr úvodního projevu byl ještě předán putovní pohár oddílu  za dosažené letošní sportovní úspěchy Michaele Novotné.
 

Po úvodním slovu předsedy oddílu  dostal slovo starosta městečka Davle Mgr. Jiří Prokupek, který poděkoval závodníkům i trenérům  za vzornou reprezentaci  městečka, poté závod našich nejmenších slavnostně zahájil. Závodníci  nebyli rozděleni podle věku, ale jen podle váhy, a tak měli hmotnější nováčci možnost  poprat  se i s oddílovými mistry. Naši mistři  se svými mladšími kamarády zacházeli velice jemně a opatrně. Na závěr všichni závodníci byli odměněni diplomem a čokoládovou medailí od malé po velkou a pytlíkem bonbonů. Také hromadná fotografie závodníků s nováčky a s trenéry bude na nových plakátech oddílu pro ně a jejich rodiče krásnou přípomínkou  na jejich první opravdový závod.

Na závěr bych rád poděkoval svému zástupci  Ing. Milanu Baše 1.Dan za vzorně připravený průběh celého závodu. Za  koučování na tatami-žíněnce Karlu Kunclovi 1. Dan bývalému čs.reprezentantovi a mistrovi ČSR v Judo.
 

Zvláštní poděkování si zaslouží  naši externí trenéři a kvalifikovaní rozhodčí ČSJu Patrik Tonar, rozhodčí 1.třídy, 1.kyu a Jakub Pejcha rozhodčí 2.třídy,1.Dan., kteří celý  závod vzorně a neúplatně rozhodovali, také  Kačence Dufkové 3/4kyu, na kterou zbyla nepopulární administrativa.

 

Galerie obrázků a video na www.facebook.com/judodavlestechovice 

Ing.Miloslav Málek předseda a hl.trenér oddílu Judo Davle-Štěchovice