Mistrovství Středočeského kraje dorostu a mláďat Benešov

02.04.2018 22:59

V sobotu 24. 3. 2018 se ve sportovní hale v Benešově uskutečnila druhá část letošního Středočeského mistrovství v Judo v kategorii mláďat a dorostu. Náš oddíl zastupovalo 20 závodníků a tři trenéři. A jak to celé dopadlo?

V kategorii mláďat se mistry Sčk pro letošní rok stali následující závodníci - Klimeš Vojtěch, Pína Matěj, Pauzar Marek a Lukáš Matěj. Druhá místa získali Mlčoch Tomáš, Slanec Jakub, Středa Lukáš, Weydová Anička a Rosenbergová Linda. Třetí místa obsadili Nádvorník Matěj, Rosenbergová Eliška, Češelská Nikolka, Kolmanová Kateřina a Kubela Kryštof. U některých druhých míst chyběla bojovnost a u třetích míst nestačilo jen postoupit z tzv. pavouka. Prostě v judu se pereme od začátku do konce a stačí jen troška zaváhání a zlatý sen se rozplyne.

V dorostu přesvědčivě a dokonce už po šesté za sebou se mistryní Sčk stala naše Míša Novotná. Jana Čtyroká obsadila třetí místo. Trochu nespravedlnosti na svém prvním krajském mistrovství pocítil Filip Češelský, některá divná rozhodnutí rozhodčích byla kritizována i přítomnými rodiči a trenéry z jiných oddílů. Filip je bojovník a věřím, že se přes to přenese. Celkově získal oddíl na obou krajských přeborech celkem 5 mistrů Sčk, 7 druhých míst a 6 třetích míst a to vůbec není na tak malý oddíl jakým je Davle v rámci Sčk, špatný výsledek. 
Na závěr mi závodníci dovolte, abych Vám za dosažený výsledek poděkoval a také za vzornou reprezentaci jak oddílu, tak Vašich ZŠ a hlavně našeho městečka Davli.

Letos v říjnu totiž budeme slavit 15 let od založení oddílu judo v Davli.

Ing. Miloslav Málek, hl. trenér a předseda oddílu 
Judo Davle - Štěchovice