Shrnutí

07.08.2022 14:27
Vážení přátelé davelského juda, 
půl rok uplynul  jako voda a máme tady zasloužené prázdniny. Během tohoto půl roku celkem 65 závodníků našeho oddílu absolvovalo 20 závodů, na kterých získali 29 prvních míst, 9 druhých míst a 20 třetích míst. 
Dne 2. 4. 2022  na Středočeském mistrovství juda získal Filip Češelský v kat. starších žáků  pro oddíl již 44. titul mistra-přeborníka Sčk a mladší žáci Lukáš Středa a David Pampel v kat. mladších žáků obsadili 3.místa. Na Českém poháru v Jablonci nad Nisou konaném dne 14. 5. 2022 obsadila Anička Richterová bodované 7. místo a jako první závodnice oddílu si zajistila letošní účast na Mistrovství ČR. Ostatní naše závodníky tato možnost ještě čeká po prázdninách kde na vybraných závodech mohou ještě potřebné body do Rankink listu a s tím spojenou účast na MČR získat. V měsíci srpnu se 6 našich závodníků  zúčastní ve dnech 15. 8. - 25. 8. 2022 Letního tábora plného kouzel  v Krásném Poli u Děčína, který organizuje a pořádá náš spřátelený oddíl Judo Ústí nad Labem. Zde se naši závodníci nejen pobaví, ale hlavně při pravidelném denním tréninku juda získají potřebné znalosti a dovednosti, které hned po prázdninách mohou využít na nadcházejících závodech. 
Tak to je zatím vše o činnosti našeho oddílu. Prosím naše příznivce, aby i v nadcházejícím období zase našim závodníkům drželi všechny své palce. 

 

Váš Ing. Miloslav Málek, hlavní trenér a předseda oddílu.