Vyhodnocení závodní činnosti oddílu JUDO Club TJ SLAVOJ DAVLE za rok 2010

25.01.2011 22:50

Na základě rozhodnutí výkonného výboru Českého svazu Juda byl náš oddíl dne l3. ledna 2010 přijat za člena Českého svazu Juda a také se stal součástí TJ Slavoje Davle se základnou ve staré tělocvičně Davelské ZŠ. Oddíl měl v roce  2010 celkem 37 členů. V průběhu roku oddíl opustilo 5 členů. Celkový počet se tak k 31. 12. 2010 ustálil na 32 členech. Oddíl má dva řádné trenéry a 3 trenéry pomocné, kteří se průběžně připravují na vykonání trenérské zkoušky. V průběhu roku také 17 členů oddílu složilo úspěšně zkoušky na vyšší pásek  (kyu- technický stupeň), které mimo technických znalostí byly podloženy výsledky ze závodní činnosti.

Vlastní účast oddílu na závodech v průběhu roku 2010 včetně dosažených výsledků:

Neratovice 21. Března,  4 první místa, 2 druhá místa a 2 třetí místa, z 19 oddílů

Neratovice 17. dubna,   1 druhé místo a 2 třetí místa, z 15 oddílů

Praha 4, Bulldogs ,  8 prvních míst,  4 druhá místa a 4 třetí místa ze 3 oddílů

Neratovice 23. října,  4  první místa, 2 druhá místa a 3 třetí místa z 18 oddílů

Ústí nad Labem, 23. října,  2 třetí místa (dva závodníci) ze 16 oddílů

Neratovice 20. listopadu, 4 první místa, 4 druhá místa a 3 třetí místa ze 17 oddílů

Beroun, 4.  prosince, pohárový republikový turnaj o pohár města  , 6 prvních míst, 1 druhé místo a 2 třetí místa, celkově jsme se umístili na 5 místě ze 16 oddílů z celé republiky.

Zbraslav 7. prosince 16. Vánoční pohárový republikový  turnaj, 2 první místa, 6  druhých míst a 1 třetí místo.  Závodů se zúčastnilo 17 oddílů z celé republiky a my jsme obsadili neuvěřitelné 3. místo a získali jsme pro naše městečko, naši Základní školu a naši TJ Slavoj Davle první malý pohár a předběhli jsme stejně tak jako v Berouně JUDO oddíly s daleko větší tradicí, členskou základnou, moderním zápasištěm a silným sponzorským zázemím.

Naši členové oddílu Judo Club TJ Slavoj Davle, tak v průběhu roku 2010 vzorně reprezentovali a propagovali, nejen mateřský oddíl, ale i  Městečko Davli  a naší davelskou Základní školu.

Celkově získali naši závodníci  v roce 2010 :    28x  první místo

                                                                         18x  druhé místo

                                                                         20x  třetí místo

Ing. Miloslav Málek hl. trenér oddílu