Výsledky závodů v Neratovicích 8.3.2014

10.03.2014 21:41

V sobotu dne 8. 3. 2014 se naši noví závodníci z přípravky a závodníci A týmu zúčastnili v Neratovicích opětovného mezioddílového randori za účasti 182 závodníků z 26 oddílů z Sčk, Prahy a okolních krajů ČR. 

Větší účast našich závodníků byla ovlivněná nemocemi, prázdninami a možná u některých i jarní únavou-či lenorou. Přesto náš oddíl Judo-Davle Štěchovice se s účastí 14 závodníků dělil o druhé místo s pražským oddílem Judo TJ Sokol Vršovice. Nejvíce závodníků bylo z místních Neratovic. Trenéry  našeho oddílu zastupovali hl. trenér ing. Miloslav Málek a jeho zástupce ing. Milan Baše a Dáša Bendová. 

Někteří naši závodníci-nováčci byli na svých úplně prvních závodech, přesto jsme nedopadli nejhůře a zisk 1 prvního místa Lukáš Dvořák, 2 druhých míst Ondřej Kuncl a Marek Navráti a 5 třetích míst Mlčoch Marek, Bílý Richard, Bartošová Lucie, Bloudková Veronika, Bloudková Lucie, nebyl zase úplně tak špatný výsledek, do Neratovic už také nejezdí uplní nováčci, ale závodníci, kteří  maji  nějakou tu sportovní sezonu za sebou, nám jde ale o to, aby se závodů zúčastnilo co nejvíce našich dětí, kteří se judo teprve učí a aby mimo sportovní atmosféry získali hlavně závodní zkušenosti i za cenu prohry. Výsledkem je, že naše předchozí účast na těchto závodech se už u některých našich závodníků pozitivně projevila, a i když se ještě neumístili snažili se a bylo na nich opravdu vidět značný pokrok. Navíc také tyto závody byly zároveň i nominační na mistrovství Sčk, které se bude konat koncem března v Kolíně a Neratovice měly ukázat trenérům, jak na tom případní adepti z našich nováčků jsou a co ještě bude potřeba u nich technicky vylepšit. Pro naše závodníky z A týmu to byla taková rozcvička, aby jím týden před druhým republikovým vystoupením v Jablonci nad Nisou nebyla dlouhá judochvíle a u Lukáše Dvořáka mimo nominaci na oba sportovní duely to byla navíc jeho snaha a zájem nasbírat potřebné bodíky na zelený pásek. 

Osobně si jako trenér myslím, že naše účast v Neratovicích splnila i tentokrát  všechna naše sportovní předsevzetí .

 

Ing. Miloslav Málek hl. trenér oddílu Judo-Davle Štěchovice