Závody Neratovice 17.10.2015

02.11.2015 21:05

Dne 17. 10.2015  se 30 našich závodníků zúčastnilo prestižního mezioddílového závodu v Neratovicích za účasti 196 závodníků z 26 oddílů ze 3 krajů ČR a hl. m. Prahy. Náš oddíl s 30 závodníky se zařadil na 2.místo v účasti hned po místních Neratovicích, ale také i podle tabulkového umístění závodníků.

A jak to celkovědopadlo:

1. místo:  Padevět Jaroslav a  Bartoš Damián

2. místo: Stehlíková Dana, Toman Olin, Bílá Doubravka, MlčochMarek, Dolanská Bára, Lukáš Matěj, Kolman Tomáš a Marek Pauzar. /8

3. místo: Ochotný František, Slováková Kamilka,  Bartošová Lucie,  Stehlíková Blanka,  Petrák Václav,  Sobotka Oliver, Dolanská Sára,  Špaček Vilém, Klimeš Vojtěch a Bílý Richard a Martiško Vítek

Dále důležité bodíky za vyhraný zápas získali Králík Matěj a Petrák František.

Navíc 5 závodníků z přípravky se zúčastnilo úplně poprvéopravdového závodu, že jim to nevyšlo, nic se nestalo i když někteříjednotlivci neúspěch oplakali. Příště už to dopadne určitě lépe. I naši nejlepší oddíloví závodníci prošli přes Neratovice až kmistrovství České republiky, chce to jen zatnout zuby, trénovat a hlavně vydržet.

A naši starší žáci Doubravka Bílá a Jarda Padevět si to zkusili na MČR v Jičíně dne 24. 10. 2015. Jarda po zisku 9 bodů z ČP v Ostravě a Teplicích se dostal mezi 16 nejlepších závodníků z celé ČR, ale na postup mezi 7 nejlepších to bohužel nestačilo, stejné to bylo s 11 získanými body i u Doubravky, ale i tak dostat se na MČR bylo pro naše závodníky životním úspěchem, stejně jako pro celý oddíl. V minulosti se nikdy závodníkům v této věkové a váhové kategorii postoupit na MČR nepodařilo.

Vedení oddílu Judo Davle-Štěchovice