Závody Neratovice 2.4.2016

05.04.2016 22:07
Dne 2. 4. 2016 se opětovně konaly závody v Neratovicích. Oddíl tentokrát zastupovala pouze nejmladší naše mláďata, dva mladší žáci a nováčci, kteří nedávno postoupili do B oddílu z přípravky. Účast a konkurence byla stejná jako při minulém závodě a tak našich 16 malých borečků, které koučoval náš cvičitel-trenér Martin Klimeš mělo možnost se opětovně předvést. 
A jak to dopadlo:  1. místo s přehledem získal Lukáš Matěj a má jako první nakročeno k vyššímu pásku. 2. místa získali  Klimeš Vojta, Kolman Tomáš a Pauzar Marek. Překvapením a také umístěním na druhém místě byla naše děvčátka - Rosenbergová Eliška, Dušková Anička a ještě jeden nováček Vomáčko Antonín. Tito tři závodníci  si také za svoji bojovnost vydobyli možnost složit zkoušky na 6/5 kyu bílo-žlutý pásek. Třetí místo v silné konkurenci obsadila Weydová Anička, Kejklíčková Leila a Pína Matěj. Ostatní závodníci neuspěli, ale získali alespoň další závodní zkušenosti, kt eré určitě při dalším závodě v Neratovicích úspěšně zúročí.
Co říci na závěr. Vypadá to, že nám dorůstá nová generace malých závodníků, která půjde ve šlépějích našich místrů z A oddílu a že davelské judo bude i nadále úspěšně zářit, jak na středočeské judo-scéně, a také,  jak pevně věřím,  i na scéně republikové.
Ing. Miloslav Málek, hl. trenér a předseda oddílu Judo Davle-Štěchovice