Závody v Neratovicích 16.10 a 15.11. - výsledky

26.11.2014 14:27
V přípravě a podřízení činnosti celého oddílu účasti na MČR v Hranici na Moravě, kde se dne 22. 11. 2014  Míša Novotná stala Českou přebornicí-mistryní v Judo pro letošní rok, Martin Dufek získal 3. místo a Ondřej Kuncl obsadil místo 5., jsem trochu pozapomněl na naše zálohy. Naši mladší borečkové společně se závodníky A týmu se zúčastnili dne 16.10. 2014  a 15. 11. 2014 v Neratovicích přátelských mezioddílových závodů za účasti oddílů z 5 krajů včetně hl. m. Prahy. V prvním závodě získali první místo Míša Novotná, Martin Dufek a Lucka Bartošová, ze závodní ků A týmu se závod nevydařil Ondřeji Kunclovi, který zde skončil na 4. místě. František Ochotný a Kačenka Dufková si odvezli diplom za 2. místo a Navrátil Marek, Kozohorský Ríša a Jakub a Novotný Tomáš si odvezli diplom za 3. místo.
Druhý závod, který se konal dne 15.11. 2014 se neuvěřitelně vydařil  Járovi Padevětovi a Ondřeji Kubelovi, oba borci ve své váze získali diplom za 1. místo a příjemně překvapili přítomného hl. trenéra. Diplom za 2. místo získali Fuťko Daniel, Bartošová Lucie, Bílá Doubravka a po dvouleté přestávce Tomáš Kolman. Diplom za 3. místo stejně nečekaně jako jeho bratr získal Fuťko Nazarij. O kousíček utekla bedna Bertíkovi Skladanovi, ale i Bertík se neuvěřitelně snažil a chybělo mu jen trošičku toho judo štěstí. Co k tomu dodat na závěr, oddíl Judo Davle-Štěchovice má dnes zálohu jak v mláďatech, tak i v mladších žác ích, ale i ve starších žácích. Takže pro přátelé davelského Juda, nebojte se, na vavřínech určitě neusneme a už teď začíná aktivní příprava jak v B oddílu, tak i v oddílu A, abychom si vybojované místo na výsluní Českého juda i v příštím roce udrželi.
Zároveň Vás všechny co nám fandíte a držíte palce zvu na Velké mezioddílové závody našich nejmenších, které se konají u příležitosti 10. výročí  vzniku oddílu Juda v Davli ve velké hale naší ZŠ od 9.00 hodin v sobotu dne 29. listopadu 2014.
Ing. Miloslav Málek, hl. trenér a předseda oddílu Judo Davle-Štěchovice